NINCO Starter Plus WiCo 1:32 - NC20185

Kód: AS-NC20185
Neohodnoceno
Značka: Ninco
4 599 Kč –7 %
NINCO Starter Plus WiCo 1:32 - NC20185
4 599 Kč –7 % 4 277 Kč 3 535 Kč bez DPH
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
19.12.2019

Autodráha NINCO Starter Plus WiCo v měřítku 1:32 - výborná analogová autodráha pro závodníky, kteří si sní užijí nekonečně hodin zábavy. Jednoduché složení, délka tratě 8,51 m, plocha pro rozložení 2,46 x 1,34 m. Ergonomické bezdrátové ovladače WiCo. Autíčka se dokupují samostatně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

Autodráha NINCO Starter Plus WiCo v měřítku 1:32 - výborná analogová autodráha pro závodníky, kteří si sní užijí nekonečně hodin zábavy. Jednoduché složení, délka tratě 8,51 m, plocha pro rozložení 2,46 x 1,34 m. Ergonomické bezdrátové ovladače WiCo. Autíčka se dokupují samostatně.

Obsah balení

Traťové díly 7x rovinka 40cm, 1x rovinka 20cm, 20x zatáčka 23,5cm, 1x napájecí díl, 2x ovladač, 6x podpěra trati, 1x napájecí zdroj, 15x mantinel červený, 15x mantinel bílý. Návod k použití

Charakteristika

Autodráha NINCO Starter Plus WiCo v měřítku 1:32 - výborná analogová autodráha pro závodníky, kteří si sní užijí nekonečně hodin zábavy. Autodráha se dvěma jízdními pruhy má délku 8,51 m. Složení tratě je velmi snadné, díky přiloženému obrázkovému manuálu. Jednotlivé traťové díly zacvaknete do sebe, spojíte ovladače a můžete začít závodit. Pro složení je nutný prostor 2,46 x 1,34 metrů.

Rychlost autíček se reguluje pomocí bezdrátových ovladačů WiCo 2,4 GHz s dosahem až 25 metrů. Balení neobsahuje autíčka. Autíčka dle vlastních preferencí si můžete vybrat v příslušenství.

Kvalitní autodráhy NINCO

Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. Společnost NINCO je známá především výrobou špičkových autodráh, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh.

Snadné složení, obrázkový návod

Rychlou montáž autodráhy umožňují kvalitní traťové díly s pevným zacvakávacím systémem, který drží jednotlivé díly pevně u sebe. Snadnou a bezproblémovou stavbu zajistí obrázkový návod s abecedním označením jednotlivých dílů.

Kompaktní analogový systém

Autodráha pracuje na osvědčeném a spolehlivém analogovém systému. To znamená, že rychlost autíček je dána napětím v kolejnicích, které se mění stiskem ovladačů. Toto řešení také umožňuje kompaktní velikost dokovacího traťového dílu. Na dokovacím traťovém dílu stačí pouze spárovat bezdrátové ovladače.

Bezdrátové ovladače WiCo

Autodráha obsahuje dva bezdrátové ovladače, které jednoduše spárujete s autodráhou. Tyto ergonomické ovladače plynule a citlivě mění rychlost autíček v závislosti na stlačení plynové páčky. S ovladači WiCo, pracující v pásmu 2,4 GHz, můžete pohodlně ovládat autíčka z jakéhokoliv místa. Dosah ovladačů je až 25 metrů.

Autíčka

Balení neobsahuje autíčka, ty se dokupují se samostatně. Záleží jen na Vás, které autíčko se Vám bude líbit a které si berete. V příslušenství najdete širokou paletu autíček v měřítku 1:32.

Svodidla

Svodidla jsou vyroben z měkkého plastu, díky tomu vydrží stovky rozložení a složení autodráhy. Svodidla udrží Vaše autíčko při průjezdu zatáčkou v plné rychlosti a ještě navíc v závodním smyku.

Most

Křížení tratí pomocí mostu zajistí vyrovnané závody a autodráze dodává na atraktivitě. Mostovka je položena na jednoduchých pilotech a celý most složíte během chvilky.

Napájecí zdroj

Výkonný napájecí síťový zdroj 14V (3A), jednoduše připojíte k autodráze a můžete si užít plný výkon autíček.

Vlastnosti
  • Trať pro dvě autíčka
  • Délka tratě 8,51 metrů
  • Spolehlivý analogový systém
  • Autíčka se dokupují samostatně
  • Dva bezdrátové ovladače
  • Červeno-bílé svodidla
  • Most na trati

Doplňkové parametry

Kategorie: Autodráhy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Délka tratě: 8,51 m
Plocha pro rozložení: 2,46 x 1,34 m
Systém: Analogový

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: