Losi Mini JRX2 1:16 RTR černá - LOS01020T3

Kód: AS-LOS01020T3
Neohodnoceno
Značka: Losi
4 599 Kč –5 % 4 350 Kč 3 595 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2022

Legendární RC model buggy, Losi® JRX2 v měřítku 1:16 jako retro auto s moderní elektronikou a pohonem. 5-bodová zadní náprava s hliníkovými olejovými tlumiči, motor za zadní nápravou pro maximální trakci. Ikonická karosérie JRX2, baterie LiPol a RC souprava 2,4GHz.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

Legendární RC model buggy, Losi® JRX2 v měřítku 1:16 jako retro auto s moderní elektronikou a pohonem. 5-bodová zadní náprava s hliníkovými olejovými tlumiči, motor za zadní nápravou pro maximální trakci. Ikonická karosérie JRX2, baterie LiPol a RC souprava 2,4GHz.

Obsah balení

Balení obsahuje sestavený RC model auta Losi Mini JRX2 RTR v měřítku 1:16 s nainstalovanými komponenty: stejnosměrný motor Firma 42T 280, Spektrum přijímač STL se regulátorem 25A, servo SX107 MG. Vysílač Spektrum® 2-kanálový 2.4GHz, akumulátor LiPo 7.4V 650mAh 20C HC, nabíječ Dynamite® USB 2S LiPo, 4x AA baterie do vysílače. Příslušenství: křížový klíč, klíč imbus 1.5 mm. Návod CZ a manuál EN, DE, FR, IT.

Charakteristika

Legendární RC model buggy, Losi® JRX2 v měřítku 1:16 jako retro auto s moderní elektronikou a pohonem. 5-bodová zadní náprava s hliníkovými olejovými tlumiči, motor za zadní nápravou pro maximální přilnavost na trati, drážkované přední pneumatiky pro přesné vedení na trati a kolíková zadní pneumatika pro maximální záběr. Laminátová deska šasi pro tuhost podvozku. Ikonická karosérie JRX2, výkonný stejnosměrný motor, baterie LiPol a RC souprava 2,4GHz. To vše pro váš úžasný zážitek z jízdy.

Závodní nadšenci po léta požadovali opětovné vydání buginy JRX2, původního vozidla, které z Losi udělalo celosvětovou značku. Nyní se dočkali s novým Mini-JRX2, který kombinuje původní velmi vydařenou koncepci s moderními vlastnostmi a elektronikou. Zachován byl rovněž tvar karoserie s originální grafikou. Vše co potřebujete k provozu, je obsahem balení. Proto můžete hned vyrazit na vzrušující jízdu s tímto malým rychlým modelem s výbornou ovladatelností.

Historie Losi s JRX2

Gil Losi Jr. a jeho otec "Pops", kteří založili Team Losi, nejprve prodávali podomácku vyráběné díly pro RC modely aut a příslušenství ve svém místním skateparkovém snack baru. Později bar proměnili v malý RC hobby obchod. Během následujících deseti let zakoupili slavnou dráhu „Ranch Pit Shop“ a věnovali více než tři roky vývoje, svému prvnímu závodnímu RC modelu, ikonickému JRX2. Původní JRX2 s grafitovým podvozkem a 5-prvkovým zavěšením posunul dosavadní hranice a mezi modely neměl konkurenci. Dodnes je RC model auta JRX2 známý jako jeden z nejinovativnějších vozů všech dob.

Zmenšený model JRX2

Výborné vlastnosti původního JRX2 byly zachovány a navíc byla vylepšena odolnost a výkon modelu, pomocí nových materiálů a elektroniky.

Zadní náhon 2WD

Motor je uložen až za zadní nápravou, stejně jako u originálního modelu. Tato konfigurace nabízí větší zatížení zadní nápravy pro vyšší trakci.

5 bodové zavěšení

Díky propracovanému 5-bodovému zavěšení, má model výborné jízdní vlastnosti i v náročných podmínkách.

RTR - připraven k jízdě

Balení obsahuje vše k provozu modelu. Ihned po rozbalení si prostudujte návod k použití, vložte baterie do vysílače, nabijte akumulátor a pak už můžete jít závodit.

Akumulátor a USB nabíječ

Moderní 2S LiPol akumulátor s kapacitou 650 mAh, poskytuje modelu přibližně 10 minut jízdy a trvalý vysoký výkon. USB nabíječ (0.5A) snadno připojíte do libovolného standardního USB portu pro nabíjení.

Vysílač 2,4 GHz

Přiložený vysílač obsahuje spoustu funkcí pro nastavení modelu a stabilní spojení na frekvenci 2,4GHz bez rušení. Funkce vysílače: revers řízení, omezení plynu (50%, 75%, 100%), koncové body řízení, trim řízení.

2 v 1 přijímač s regulátorem

Kombinovaná řídící jednotka obsahuje 25A regulátor a Spektrum přijímač SLT. Funkce jsou snadno nastavitelné pomocí zkratovacích propojek a obsahuje i praktický prachotěsný vypínač. Propojkami lze nastavit typ baterie (2S Lipo, 6 čl. NiMH) a mód vpřed/vzad nebo vpřed/vzad/brzda.

Pneumatiky

Přední drážkované pneumatiky výborně vedou stopu a přesně reagují na povely při zatáčení, zatímco zadní pneumatiky s dezénem s kolíky poskytují vysokou trakci.

Podvozek

Ploché šasi napodobuje originální podvozek, je tuhé a lehké, proto nápravy s pohonem a řízením plní přesně svoji funkci. To je základem úspěchu při ježdění s buggy na náročné terénní trati.

Vybaveno ložisky

V celém hnacím ústrojí jsou použita kvalitní kuličková ložiska, která zajišťují hladký chod a dlouhou životnost.

Hliníkové tlumiče

Tlumiče s hliníkovým tělem a retro objímkou pro nastavení předpětí, jsou naplněny viskózním olejem (22,5 wt), pro špičkové tlumení nárazů.

Motor inspirovaný závody

Pro pohon Mini JRX2 je použit 42 závitový motor Jr's Choice, který je připraven na ostrou jízdu.

Oldschool karoserie

Vyberte si ze tří barevných variant karoserie, které grafikou napodobují originální vzhled původního RC modelu auta JRX2.

Vlastnosti
 • Zmenšený model JRX2
 • Zadní náhon 2WD
 • 5-bodové zadní zavěšení
 • Přední pneumatiky s drážkami, zadní pneumatiky s kolíky
 • Laminátový 2mm podvozek
 • Plně vybaveno kuličkovými ložisky
 • Hliníkové olejové tlumiče
 • Retro vzhled
 • Motor 42 závitový Jr‘s Choice
 • Akumulátor 2S LiPo 650 mAh, USB nabíječ 0,5 A
 • 2 kanálový Vysílač SLT 2,4 GHz
 • Kombinovaný 2v1 motor s regulátorem

Doporučujeme koupit

Vše pro provoz modelu je obsahem balení.

Doporučené akumulátory

Pro prodloužení doby jízdy doporučujeme pořízení dalšího akumulátoru, který je součástí balení - 2S LiPo 7.4V 650mAh 20C HC s konektorem EC2.

 • Pro delší dobu jízdy LiPo akumulátor 2S LiPo 7.4V 800mAh 50C HC EC2.
Doporučené nabíječe pro LiPo

Pro zkrácení doby nabíjení doporučujeme používat univerzální nabíječe o výkonu minimálně 50 W. (Přiloženým setovým nabíječem lze nabíjet pouze nabíjecím proudem max. 500 mA).

 • Nabíječ Dynamite Prophet Sport s jedním výstupem 50 W + nabíjecí kabel EC2.
 • Nabíječ Spektrum Smart G2 S155 1x55 W AC s jedním výstupem 55W s technologií Smart + nabíjecí konverzní kabel EC2/EC3.
 • Nabíječ Spektrum S1100 1x100 W AC s jedním výstupem o výkonu 100W s technologií Smart + nabíjecí konverzní kabel EC2/EC3.
Příslušenství pro běžný provoz

Pro běžný provoz RC auta potřebujete lepidlo na pneumatiky, lepidlo na šrouby, sadu nářadí a silikonový olej do tlumičů. Z našeho sortimentu doporučujeme cenově dostupnou sadu nářadí pro RC auta.

Lepidlem na pneumatiky se lepí pneumatiky k ráfku disku. Vždy je nutné, aby pneumatika byla po celém obvodu pevně přilepena k ráfku kola! Pokud pneumatika nebude přilepena po celém obvodu, může dojít k jejímu roztržení. Lepidlo na pneumatiky má speciální složení, které je schopno lepit materiály jako guma či nylon a současně po zatvrdnutí je lepidlo pružné. Z naší nabídky doporučujeme lepidlo Robitronic Tire Glue - viz doporučené příslušenství.

Občas je třeba doplňovat silikonový olej do tlumičů modelu a měnit olej v diferenciálech. Běžným provozem dochází jen k nepatrným únikům silikonového oleje po pístnicích tlumiče. V případě, že povrch pístnic tlumičů nebo stav těsnění je ve špatné stavu, únik oleje může být velký. Pro tyto případy se dodávají opravné sady či jednotlivé díly. Z naší nabídky silikonových olejů doporučujeme silikonové oleje TLR (Team Losi Racing), viz doporučené příslušenství.

Pro běžnou údržbu je potřeba lepidlo na šrouby. Šrouby zašroubované v kovovém materiálu (např. šrouby v motoru, stavěcí šroub v pastorku) musí být proti povolení tímto lepidlem zajištěny.

Ochranné obaly na akumulátory

Ochranné obaly jsou určeny k omezení rizika spojeného s přepravou a nabíjením akumulátorů. LiPo akumulátory dokáží, při zachování malých rozměrů a nízké hmotnosti, poskytnou vysoké vybíjecí proudy a disponují velkou kapacitou pro dlouhý jízdní čas. Naopak LiPo akumulátor je náchylný především na mechanické poškození.

Doplňkové parametry

Kategorie: Měřítko 1:14 - 1:18
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.401 kg
Délka: 254 mm
Doba jízdy: 20 min
Hmotnost: 526 g
Měřítko: 1:16
Motor: Stejnosměrný 280 42T
Náhon: 2WD
Rozvor: 181 mm
Rychlost: 25 km/h
Šasí: 2mm laminát
Šířka: 183 mm
Typ: Buggy
Výška: 108 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: