BULLOCK AUTOMATICO ZÁMEK PEDÁLŮ

Kód: BULLOCK AT
8 hodnocení
3 599 Kč 2 974 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.7.2024

Bullock® Excellence Automatico je jediný svého druhu na trhu pro vozy s automatickou převodovkou. Jeho unikátní sestavení a automatická redukce z něho činí ideální zabezpečení proti krádeži automobilů.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Mechanické zabezpečení pedálů pro automobily s automatickou převodovkou.

 • vyroben z karbonitridové oceli odolné proti řezání a vrtání
 • odolný proti nástřiku tekutého dusíku
 • maximální technologie pro maximální zabezpečení
 • snadno použitelný, zabírá málo místa
 • seřízení délky umožňuje maximální přizpůsobení na typ vozidla
 • blokuje pedál brzdy
 • použitelný pro více typů automobilů
 • zámek s vysokou ochranou Made in Italy

Nástavce 50 mm, 75 mm , 75 mm piatta , 100 mm

Bullock® Excellence Automatico je nejpokrokovější automobilové zabezpečovací zařízení , který spojuje odzkoušený mechanický bezpečnostní systém Bullock® . Je snadno použitelné a zabírá málo místa. Zabezpečovací zařízení Bullock® Automatico nabízí italský design společně s technologickou evolucí, která nám umožnila vyvinout bezpečný výrobek, který dává jasnou odpověď všem, kdo dnes pro své motorové vozidlo požaduje maximální ochranu.
Temperované karbonitridové ocelové svorky zaručují vysokou úroveň odolnosti proti řezání a vrtání. Blokovací mechanismus je vyroben z materiálu odolného proti vrtáku a je rovněž chráněn Seeger kroužkem, který zabraňuje jeho rozpadnutí.

PROOF KEY- klíče dodané se zařízení jsou speciálně vyrobeny, což je velmi obtížné duplikovat.

Zabezpečovací zařízení Bullock® Automatico je vhodné pro nesmírně široké spektrum automobilů, a to díky svému vybavení třemi hlavicemi (rozměr 75mm, rozměr 100mm a navíc i plochá hlavice pro výrobky koncernu VW), které doplňují klasickou hlavici o rozměru 50mm (která je při prodeji na zařízení Bullock® Automatico namontována). Chcete-li zjistit, která hlavice je vhodná pro váš vůz, nahlédněte do srovnávací tabulky značek a modelů uvedené zde při okraji (najděte si model vašeho vozidla a určete hlavici, která má být na zařízení Bullock® Automatico namontována).

 

 

 Tabulka modelů

Návod k použití:

MONTÁŽ ZAŘÍZENÍ BULLOCK
Uchopte BULLOCK za rukojeť, vložte klíč a otevřete zabezpečovací zařízení, při této operaci dejte pozor, aby nápis BULLOCK na držadle směřoval vzhůru. Vytáhněte klíč ze zámku. Vložte zařízení BULLOCK mezi pedál spojky a brzdy, při této operaci musí středová tyč s kuličkami dosáhnout podlahy auta. Zatlačte rukojeť směrem dopředu až do automatického zaklapnutí, nesnažte se ho silou umístit mezi pedály: výrobek je účinný i při jednom zaklapnutí.

DEMONTÁŽ ZAŘÍZENÍ BULLOCK
Uchopte rukojeť zařízení BULLOCK, zastrčte klíč do zámku a otočte. Zabezpečovací zařízení se okamžitě odblokuje a uvolní pedály. Nikdy neotvírejte BULLOCK ve směru jiných osob. Při manipulaci se zařízením BULLOCK jej držte vždy za rukojeť. Nikdy nenechávejte zařízení BULLOCK bez dohledu v přítomnosti dětí, zamezíte tak nebezpečným hrám.

ADAPTÉR PRO MILIMETRICKÝ BLOK
Pro zvýšení účinnosti Bullocku můžete nastavit délku hlavice. Po vložení Bullocku mezi pedály zkontrolujte, zda jsou zcela zablokovány. Pokud tomu tak není, vyjměte ho z pedálů a vložte šroubovák do otvoru na červeném horním víčku.
Horní část se může nastavit do optimální délky (max 20 mm), tj. dokud se bezpečnostní koule nedotknou podlahy vozu a kleště zcela nezablokují pedály. Nadále nechte Bullock® vždy v této pozici, a to bez jakéhokoli jiného zajišťovacího zásahu.
Naopak ,chcete-li nahradit adaptér, povolte již nainstalovanou hlavici a nahraďte ji tou správnou vyspecifikovanou v tabulce značka-model přiřazeného listu příručky. Poté dotáhněte správnou hlavici, přesně přizpůsobte délku k pedálům vozu.

RADY PRO ÚDRŽBU

 • Nikdy nevystavujte zabezpečovací zařízení Bullock vodě. V případě, že se zamokří, osušte všechny jeho části.
 • Zabezpečovací zařízení Bullock nikdy nepoužívejte násilným způsobem na jiné účely.
 • Zabezpečovací zařízení Bullock nepotřebuje žádné promazávání

Doplňkové parametry

Kategorie: Mechanické zabezpečení BULLOCK
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: