Traxxas TRX-4 Land Rover Defender 1:10 TQi RTR Adventure TRA82056-4-A

Kód: TRA82056-4-A
79 hodnocení
19 999 Kč –8 %
vyr 3931b 0
19 999 Kč –8 % 18 499 Kč 15 288 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2022

Traxxas připravil limitovanou edici Adventure - RC modelu expedičního auta Traxxas TRX-4 s licencovanou karosérií Jaguar Land Rover Defender!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

 

Obsah balení
Obsahem balení je kompletně sestavený RC model auta Traxxas TRX-4 Land Rover Defender Adventure s ručně barvenou karoserií, 5-ti kanálový vysílač Traxxas TQi (obj. č. TRA6530) bez nainstalovaného Bluetooth modulu, sada nářadí, alternativní držák karosérie a podrobný návod k použití v angličtině a češtině.

Charakteristika
Traxxas připravil limitovanou edici Adventure - RC modelu expedičního auta Traxxas TRX-4 s licencovanou karosérií Jaguar Land Rover Defender!

Traxxas TRX-4 Land Rover Defender 1:10 TQi TSM RTR
Model je doslova nabitý vymoženostmi - dálkově řízené uzávěrky diferenciálů, dvoustupňová převodovka, portálové nápravy, nápravová převodovka, funkční blatníky, velmi detailní zpracování. Samozřejmostí je voděodolná elektronika a kvalitní provedení, jak jste od Traxxasu zvyklí

Speciální detaily modelu

  • Černá kola s chromováním
  • Víčko nádrže v barvách Adventure
  • Přední čirá jsou skla, zadní skla jsou tónovaná
  • Ručně stříkaná karoserie, oranžovo-černé provedení
  • Barevně sladěné kanystry a víčko nádrže
  • Unikátní logo 110 označující velikost vozu


Ručně barvená karoserie
Nová licencovaná karoserie edice Land Rover Defender - Adventure, je ručně barvená. Černo- oranžové provedení je replikou originální karoserie z roku 2015, která byla vydaná na počest ukončení výroby původního Defenderu.

Černá chromová kola


Designové kola
V edici Adventure musí vše dokonale ladit, proto jsou proto tuto edici připravena nová černá, paprsková kola s chromováním.

Čirí skla
Čirá okna
Čirá okna jsou další novinkou pro Defender, dodávají modelu modelu zcela nový rozměr a posouvají realističnost ještě o kus dál. Po vzoru reálného vozu jsou okna vzadu tónovaná.

Víčko nádrže

Víčko nádrže v barvách Adventure.
Špičkově zpracované detaily
3pičkově zpracovaní detaily, jako jsou kanystry v černé barvě, víčko nádrže nebo logo 110 year, podtrhují celkový vzhled modelu a dodávají mu na atraktivitě.

traxxas/TRX-4-steel-ladder-frame.jpg
Šasi modelu TRX-4
Šasi je postaveno z dvou ocelových profilů, které zabezpečují dostatečnou tuhost podvozku. Díky motoru umístěného v přední části je zabezpečeno dostatečné zatížení předních kol, takže model bez problému zvládne jízdu i v prudkých svazích. Akumulátoru je umístěn v ose šasi, takže je model přesně vyvážen a při jízdě se nenaklápí.

traxxas/TRX-4-Transmission-Assembly.jpg
Pohonná soustava
Jak již bylo uvedeno, model je vybaven dvoustupňovou převodovkou a uzávěrkami diferenciálů. Dvoustupňová převodovka se ovládá červeným kolébkovým přepínačem na vysílači. Dvoustupňová převodovka dělá z podvozku TRX-4 velmi všestranný model, který dokáže jezdit pomalu i rychle - jak zrovna potřebujete.

traxxas/TRX-4-t-lock-differentials.jpg

Uzávěrky diferenciálů jsou nezávisle řízeny 2 servy. Síla ze serv je přenášena pomocí bovdenů do diferenciálů. Uzávěrky se řídí tří-polohovým na vysílači tímto způsobem:

Oba diferenciály jsou otevřeny
Uzavřen je pouze přední diferenciál
Uzavřen jsou oba diferenciály

traxxas/TRA3975R.jpg
Motor a regulátor
Srdcem modelu Traxxas TRX-4 je stejnosměrný motor Titan 21T řady 550 a elektronický regulátor XL-5 HV. Motor i regulátor jsou primárně koncipovány pro napájení 3-článkovým LiPo akumulátorem o kapacitě minimálně 4000 mAh. Model lze rovněž napájet i 7-článkovými NiMH akumulátory.

traxxas/TRA3025.jpg

Regulátor Traxxas XL-5 HV podporuje 5 jízdních režimů:

Sport: Jízda vpřed, brzda a zpátečka
Race: Jízda vpřed a brzda. Zpátečka není k dispozici
Training: Jízda vpřed omezena na 50% výkon, brzda a zpátečka omezena na 50%. tento režim je vhodný pro děti
Trail: Jízda vpřed, brzda, zpátečka. Ovládání v blízkosti neutrálu je velmi jemné
Crawl: Jízda vpřed, brzda v neutrálu a rovnou zpátečka.
 

traxxas/TRX-4-Axle-assembly-front.jpg
Nápravy
Šasi TRX-4 používá portálové nápravy s nápravovou převodovkou. Nápravová převodovka zvyšuje světlou výšku, snižuje namáhání diferenciálů, převodovky, kardanových hřídelí a dále se snižuje torzní síla - model se méně naklápí

 

trtraxxas/b_detail.jpg
Detailní zpracování
Velký důraz byl kladen na detailní zpracování - jak jinak, model je oficiálně licencovaná společností Jaguar Land Rover. Kromě detailně provedené karosérie s doplňky má model funkční blatníky, detailně provedené zavěšení kol. Jako volitelné příslušenství lze doplnit LED osvětlení.

traxxas/6533-TQi-TSM-Receiver-Top.jpg
Čtyřkanálová RC souprava Traxxas TQi s Bluetooth
Traxxas pro Vás připravil zcela novou řadu čtyřkanálových RC souprav s Bluetooth konektivitou pro RC modely aut. Původně bylo možné RC vysílače vybavit dokovací stanicí pro zařízení od Apple. Traxxas pokračuje ve vývoji dále a připravil pro Vás RC vysílač se slotem pro bezdrátový Bluetooth modul. Díky tomu můžete k vysílači bezdrátově připojit jakékoliv zařízení s Bluetooth LE rozhraním a operačním systémem Apple iOS (iPhone, iPod, iPad, ...) nebo Google Android (Samsung Galaxy, ...). Aplikace Traxxas Link pro zařízení od Apple je k dispozici zdarma na AppStore, aplikace pro zařízení Google Android je zdarma na stránkách GooglePlay.

Traxxas Link App je výkonná aplikace, která Vám dává naprostou kontrolu nad provozem a laděním RC modelu Traxxas s ohromující vizualizací a absolutní přesností nastavení. Traxxas Link zobrazuje telemetrická data v reálném čase, měří rychlost, otáčky, teplotu a napětí baterie. Nastavení RC modelů můžete sdílet, můžete si vytvořit libovolný počet profilů pro konkrétní trať nebo uživatele, např. děti. Vše v aplikaci s brilantní grafikou, která je samozřejmostí od Traxxasu.

Traxxas TRX-4 Land Rover Defender 1:10 TQi TSM RTR
Vlastnosti RC modelu auta Traxxas TRX-4 Land Rover Defender 1:10
Model je kompletně sestaven a připraven k jízdě
Licencovaná detailně provedená karosérie Land Rover Defender - Adventure
Černá kola s chromováním
Dálkově řízení uzávěrky diferenciálů
Dálkově řízená dvoustupňová převodovka
Portálové nápravy s převodovkou
Výkonný stejnosměrný motor Traxxas Titan 21T
Stejnosměrný elektronický regulátor Traxxas XL-5 HV s speciálními režimy Trial a Crawl a režimem pro děti. Regulát podporuje LiPo a NiMH akumulátory.
Vysoká světlá výška - 80 mm
Zatáčení předních kol o 45° na obě strany
Optimalizovaná geometrie omezující bump-steer efektu (změně sbíhavosti kol v závislost na světlé výšce)
Pneumatiky pro vynikající přilnavost k povrchu
Dlouhá doba jízdy - s LiPo akumulátorem 11.1 V 5000 mA až 2 hodiny
Doporučujeme koupit
Pro zprovoznění modelu potřebujete pohonný akumulátor do modelu, nabíječ a 4 AA baterie do vysílače

Doporučené akumulátory
Pro nenáročné uživatele NiMH 8.4 V 3000 mAh
Pro nenáročné uživatele NiMH 8.4 V 3300 mAh
Pro nenáročné uživatele a dobrou dobu jízdy NiMH 8.4 V 4200 mAh
Pro nenáročné uživatele a maximální dobu jízdy NiMH 8.4 V 5000 mAh
Pro náročné uživatele a maximální dobu jízdy LiPo 7.4 V 5800 mAh
Pro náročné uživatele a vysoký rozsah rychlostí LiPo 11.1 V 4000 mAh
Doporučené nabíječe
Pokud nemáte nabíječ, doporučujeme zakoupit nabíječ Traxxas EZ-Peak s technologií automatické detekce typu akumulátorů. Nabíjení akumulátorů je s těmito nabíječi velmi snadné a zvládne jej každý

Nabíječ Traxxas EZ-Peak s jedním výstupem
Nabíječ Traxxas EZ-Peak se 2 výstupy
Nabíječ Traxxas EZ-Peak s jedním vstupem a bluetooth konektivitou

servis RCM

 

Představení RC modelu auta Traxxas TRX-4 Land Rover Defender Adventure

Krátce o historii vozu Land Rover Defender

Společnost Jaguar Land Rover zahájila výrobu Defenderu už v roce 1983. Postupem času byly vozy modernizonány a bylo vyrobeno celkem 9 580 000 kusů. Zajímavostí je také první velkosériové využití hliníku pro karoserii vozu této kategorie (tehdy byl ve Velké Británii nedostatek oceli, ale přebytky hliníku z vojenského leteckého průmyslu)

Výroba byla ukočena v roce 2016 speciální limitovanou verzí Adventure. Loučení proběhlo na pláži Red Wharf Bay. Vzpomínky se zúčastnili pánové Stephen a Nick Wilksové, synové Maurice a Spencera. S legendárním Defenderem tak skončila jedna z nejslavnějších kapitol britského automobilového průmyslu. Více informací se můžete dozvědět v časopisu automobilrevue.

TRX-4 Adventure

 

Modely limitované série na oslavu Defenderu, zleva černý Autobiography, zelený Heritage a oranžový Adventure.

Verze Adventure jako funkční expediční RC model auta od Traxxasu

Traxxas pro Vás připravil věrnou repliku poslední verze Land Rover Defenderu - Adventure jako RC model auta na ovládání. Na modelu nalaznete detailně zpracovanou karosérii včetně přesného oranžového odstínu karosérie.

TRX-4 Adventure

 

Land Rover Defender Adventure jako RC model auta Traxxas TRX-4 na dálové ovládání
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: