Mobilní mediální stanice ILX-F115D

Kód: HO-ILX-F115D
Novinka
3 hodnocení
Značka: ALPINE
28 091 Kč 23 216 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • iLX-F115D Alpine Halo 11 je druhou generací světoznámé produktové řady Halo od Alpine, která obsahuje gigantickou XXL 11palcovou WXGA dotykovou obrazovku s vysokým rozlišením a je kompatibilní prakticky s jakýmkoli vozidlem s 1DIN nebo 2DIN instalačním dokem. Tato hlavní jednotka je vhodná zejména pro dodávky, pick-upy, obytné vozy nebo jakákoli jiná vozidla s velkou přístrojovou deskou – nebo jednoduše pro každého uživatele, který hledá maximální velikost obrazovky. Zdá se, že supertenký displej se jednoduše vznáší nad vaší palubní deskou a lze jej různými způsoby upravit pro nejlepší polohu.
 • Užijte si bezdrátovou kompatibilitu Apple CarPlay a Android Auto (drátové), digitální rádio DAB+, přehrávání videa z USB, přehrávání zvuku ve vysokém rozlišení, handsfree Bluetooth a streamování zvuku a mnoho dalšího s touto úžasnou hlavní jednotkou.
 • Vneste do svého vozidla výjimečně dobrou kvalitu zvuku: Alpine Halo 11 je první hlavní jednotka na světě s vestavěným zesilovačem třídy D a má širokou škálu funkcí profesionálního ladění zvuku, jako jsou 2-pásmové X-overy, parametrické EQ, digitální korekce času a mnoho dalšího.
 • Pokud hledáte maximální velikost obrazovky na palubní desce, Alpine Halo 11 (iLX-F115D) je pro vás. Jeho 11palcová HD obrazovka je vhodná zejména pro jakékoli vozidlo s velkou palubní deskou, jako jsou obytné vozy, pick-upy, dodávky, kempingové autobusy atd., ale lze jej samozřejmě použít i v jakémkoli jiném vozidle s 1DIN nebo 2DIN rádiem. doku a přináší do vaší jízdy nejnovější funkce a formáty zábavy.
 • Alpine Halo 11 je vyvrcholením platformy Alpine Halo. Velký 11palcový HD dotykový displej má rozlišení 1280 x 720p (WXGA) a má o 49 % větší plochu než velmi populární, oceňovaný Alpine Halo 9 – díky tomu jsou ikony, nabídky a vizuální obsah ještě ostřejší a pulzující ve vaší palubní desce. Obrazovka je připevněna k nastavitelnému držáku připojenému k šasi s jedním DIN, které je navrženo tak, aby se vešlo do většiny 1DIN nebo 2DIN otvorů na palubní desce.
 • iLX-F115D „pracuje s Apple CarPlay“ bezdrátově a umožňuje uživatelům iPhone volat a přijímat hovory, přistupovat a psát textové zprávy, přehrávat hudbu a získávat směr způsobem, který jim umožňuje soustředit se na cestu. Apple CarPlay je přístupný přes kapacitní dotykovou obrazovku nebo tlačítko mikrofonu pro aktivaci hlasového ovládání Siri. Díky WiFi připojení můžete mít iPhone v kapse a nemusíte jej neustále zapojovat (kromě nabíjení).
 • I když je Alpine Halo 11 bez mechanických prvků (nemá vestavěnou CD/DVD mechaniku), stále máte spoustu možností zábavy. 2 USB porty umístěné na zadní straně jednotky umožňují například připojení jednoho mobilního zařízení pro nabíjení, zatímco druhý USB port slouží k připojení USB flash disku nebo pevného disku pro přístup k audio a video souborům.
 • Díky pěti vertikálním nastavením, volnému výběru úhlu a dvěma samostatným hloubkám můžete plovoucí displej umístit do nejoptimálnější polohy, takže budete mít stále přístup k ovládacím prvkům na palubní desce a větracím otvorům. Uživatel si nyní může kdykoli libovolně nastavit úhel zobrazení, aby dosáhl nejlepší viditelnosti a zabránil oslnění slunečním světlem.
 • iLX-F115D je první hlava na světě pro aftermarket se zabudovaným 4x 50W zesilovačem třídy D – umožňující vynikající špičkovou reprodukci zvuku s vysoce redukovaným šumem nebo fázovým posunem. Klíčovou výhodou zesilovací technologie třídy D je její vysoká účinnost kolem 90 % ve srovnání s 50 - 70 % zesilovačů třídy AB. Nové vysokorychlostní ventilátory s vnitřními chladiči udržují váš Alpine Halo 11 v chladu – a hraje hudbu.
 • Díky 56pásmovému parametrickému ekvalizéru v pokročilém režimu, 2-pásmovému digitálnímu X-overu, 6-kanálové digitální korekci času a několika možnostem ladění zvuku Bass Engine SQ a MediaXpander máte k dispozici vynikající nástroje pro vyladění vašeho Alpine Halo. 11 a připojený zesilovač / reproduktorový systém k dokonalosti. Tím jsme ale neskončili: Alpine Halo 11 má certifikaci Hi-Res Audio a dokáže dekódovat a přehrávat soubory Hi-Res Audio až do 96 kHz / 1,536 kbps ze zdrojů USB v nekomprimovaných podporovaných formátech, jako jsou FLAC, WAV a APE.
 • Zcela nový DAB/rozhlasový tuner umožňuje přepínání DAB – FM a umožňuje vám vychutnat si plynulý příjem rádia bez přerušení. Kromě rozšířených formátů přehrávání USB videa (MP4, MOV, FLV, MKV) nabízí Alpine Halo 11 mnoho dalších možností zábavy: vestavěný modul Bluetooth umožňuje streamování zvuku z vašeho telefonu a vstup HDMI umožňuje připojení externího videa. přehrávací zařízení. Android Auto můžete samozřejmě používat s jakýmkoli kompatibilním smartphonem se systémem Android (kabelové připojení).
 • Pokud je váš vůz vybaven parkovacími senzory a můžete tyto pohodlné funkce nadále používat se svým iLX-F115D. Alpine nabízí mnoho rozhraní pro datové sběrnice vozidla k připojení vašeho Alpine Halo 11 k systému datové sběrnice vašeho vozidla. To umožňuje kompatibilitu s ovládacími tlačítky na volantu vašeho vozidla, zobrazením nastavení klimatizace a také displejem parkovacího senzoru.
 • Zpětná kamera je skvělý způsob, jak zajistit bezpečnější couvání. Obraz kamery se automaticky zapne, když zařadíte zpátečku, a na obrazovce se objeví vodítka vzdálenosti, která lze upravit tak, aby odpovídala velikosti vašeho auta, abyste mohli bezpečně zaparkovat svůj vůz. Alpine nabízí širokou škálu předních a zadních kamer, včetně multi-view kamer s volitelnými pozorovacími úhly. Můžete dokonce sledovat obrazovku kamery a parkovacího senzoru současně, pokud to vaše auto podporuje.
 • Samostatně dostupný ovládací knoflík RUE-BK01 se bezdrátově připojuje k Alpine Halo 11 a lze jej nainstalovat na levou nebo pravou stranu dotykové obrazovky. Alternativně můžete také umístit ovládací knoflík kdekoli jinde ve vozidle jednoduchou vlastní instalací. Otočením knoflíku se nastaví výstup hlasitosti hlavní jednotky, zatímco jeho stisknutím se aktivuje zadní kamera na obrazovce. Poznámka: Tento ovládací knoflík nemá žádnou funkci, pokud je aktivní bezdrátové Apple CarPlay.
  • - Radio / DAB Tuner
  • - Bluetooth
  • - Works with Apple CarPlay
  • - Works with Android Auto
  • - USB Media Connection
  • - WiFi
  • - Max Power Output: 4 x 50 W

  Doplňkové parametry

  Kategorie: MULTIMEDIÁLNÍ JEDNOTKY
  Záruka: 2 roky
  Hmotnost: 1 kg

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole: